Odkurzacze do basenów 

Dla bezpiecznego i komfortowego korzystania z przydomowego basenu istotne znaczenie ma czystość znajdującej się w nim wody. Duże znaczenie ma w tym względzie usuwanie zabrudzeń z dna niecki. Aby tego dokonać nie trzeba usuwać wody ze zbiornika. Odkurzacze do basenów mogą pracować pod wodą a wszelkie zanieczyszczenia zostają przekierowane na filtr pompy.

Warto zdecydować się na kupno odkurzacza do basenu, gdyż generuje on oszczędności. Usuwanie zabrudzeń bez tego sprzętu ogranicza się często do zastosowania specjalnych środków chemicznych, które jednak nie wyczyszczą dokładnie dna zbiornika. W przypadku, gdy chcą Państwo dokładnie je wysprzątać, konieczne jest spuszczenie wody i wykorzystanie mopów, ścierek, itp. Marnuje się przy tym i wodę, i czas. Alternatywą jest wynajęcie specjalistycznej firmy, która posiada często dokładnie ten sam sprzęt, jaki proponujemy w ofercie. Skorzystanie z takich usług wiąże się z wysokimi kosztami. Zakup odkurzacza pozwoli szybko i dokładnie wykonać prace sprzątające samodzielnie.

W naszej ofercie znajdują się automatyczne odkurzacze do basenów łatwe w obsłudze. Proponujemy duży wybór różnorodnych modeli, dzięki czemu nasi Klienci mogą wybrać produkt w pełni odpowiadający ich wymaganiom.

30
Ponad 30 lat
doświadczenia
250
Regularny serwis
250 obiektów
7
Znajdziesz nas
w 7 krajach
120
Ofertę przygotujemy
w 2 godziny
Nasze usługi
docierają do 7 krajów
w Europie

W Niemczech, Hiszpanii , Portugalii, Grecji, Włoszech, Rosji i Polsce obejmujemy fachowym serwisem około 250 obiektów basenowych, prywatnych oraz publicznych.

 

Dołącz do
naszego
newslettera

Chcesz dostawać aktualne informacje o promocjach oraz nowościach w sklepie?
Dołącz do Naszego Newslettera i przygotuj się na olbrzymią dawkę cenowych szaleństw.

 

Pomoc
sprzedawcy

Masz problem z wyborem przedmiotu
lub masz jakieś pytania? Poproś
o pomoc Naszego sprzedawcę.


Zadaj pytanie

Bezpieczne
dostawa

Dokładamy wszelkich starań aby proces
zamówienia był jak najbezpieczniejszy.

Wszystkie wysyłane przez Nas paczki
są odpowiednio zabezpieczane.