Filtry do basenu 

Posiadamy w asortymencie produkty, które bardzo dobrze sprawdzają się w oczyszczaniu wody w przydomowych nieckach. Filtr do basenu stanowi niezwykle ważny komponent, pozwalający na czyszczenie wody. Pozbawiona pyłków, kurzu, zabrudzeń organicznych ciecz jest nieprzyjaznym środowiskiem do zamieszkania przez drobnoustroje i bakterie, którym brakuje w takim środowisku pożywienia. To z kolei zwiększa bezpieczeństwo kąpieli i zmniejsza ryzyko powstawania glonów i pleśni.

W naszym asortymencie znajdują się filtry do basenu dedykowane do różnej wielkości zbiorników. Wśród proponowanych rozwiązań głównie modele piaskowe. Urządzenia wykonane są z wysokiej jakości materiałów, odznaczających się bardzo dobrą odpornością na działanie czynników zewnętrznych oraz niesprzyjające warunki atmosferyczne. W zdecydowanej większości produktów wykorzystano materiały antykorozyjne, co ma szczególne znaczenie w przypadku pracy w środowisku o podwyższonej wilgotności.

Proponujemy filtry piaskowe łatwe w montażu oraz demontażu. Konstrukcje odznaczają się prostą obsługą i nie wymagają szczególnych prac konserwacyjnych, z których najważniejszą jest regularna wymiana wkładów.

30
Ponad 30 lat
doświadczenia
250
Regularny serwis
250 obiektów
7
Znajdziesz nas
w 7 krajach
120
Ofertę przygotujemy
w 2 godziny
Nasze usługi
docierają do 7 krajów
w Europie

W Niemczech, Hiszpanii , Portugalii, Grecji, Włoszech, Rosji i Polsce obejmujemy fachowym serwisem około 250 obiektów basenowych, prywatnych oraz publicznych.

 

Dołącz do
naszego
newslettera

Chcesz dostawać aktualne informacje o promocjach oraz nowościach w sklepie?
Dołącz do Naszego Newslettera i przygotuj się na olbrzymią dawkę cenowych szaleństw.

 

Pomoc
sprzedawcy

Masz problem z wyborem przedmiotu
lub masz jakieś pytania? Poproś
o pomoc Naszego sprzedawcę.


Zadaj pytanie

Bezpieczne
dostawa

Dokładamy wszelkich starań aby proces
zamówienia był jak najbezpieczniejszy.

Wszystkie wysyłane przez Nas paczki
są odpowiednio zabezpieczane.