Chemia basenowa 

Odpowiednie parametry wody w przydomowych nieckach pozwalają utrzymać profesjonalne preparaty. Chemia do basenu wykorzystywana jest w przypadku dezynfekcji oraz ograniczenia ryzyka pojawiania się glonów. Wśród dostępnych produktów znajdują się koagulanty, regulatory pH, środki glonobójcze, preparaty do dezynfekcji chlorowej i tlenowej. Proponujemy także specjalistyczne środki na zimę, które zapobiegają między innymi powstawaniu osadów wapnia i innych zanieczyszczeń w czasie wyłączenia zbiornika z użytkowania.

Kompleksowy asortyment pozwoli naszym Klientom odpowiednio przygotować się do użytkowania basenu lub uzupełnić brakujące środki. Chemia basenowa dostępna jest w wydajnych pojemnikach. Oferujemy produkty w opakowaniach o różnej pojemności, łatwych w przechowywaniu i szczelnych. Proponujemy produkty w postaci płynów, koncentratów, granulatów, specjalnych kuleczek. Szczelne zamknięcia zapewniają, że do zawartości nie dostają się substancje z zewnątrz, przez co preparaty zachowują swoje właściwości.

30
Ponad 30 lat
doświadczenia
250
Regularny serwis
250 obiektów
7
Znajdziesz nas
w 7 krajach
120
Ofertę przygotujemy
w 2 godziny
Nasze usługi
docierają do 7 krajów
w Europie

W Niemczech, Hiszpanii , Portugalii, Grecji, Włoszech, Rosji i Polsce obejmujemy fachowym serwisem około 250 obiektów basenowych, prywatnych oraz publicznych.

 

Dołącz do
naszego
newslettera

Chcesz dostawać aktualne informacje o promocjach oraz nowościach w sklepie?
Dołącz do Naszego Newslettera i przygotuj się na olbrzymią dawkę cenowych szaleństw.

 

Pomoc
sprzedawcy

Masz problem z wyborem przedmiotu
lub masz jakieś pytania? Poproś
o pomoc Naszego sprzedawcę.


Zadaj pytanie

Bezpieczne
dostawa

Dokładamy wszelkich starań aby proces
zamówienia był jak najbezpieczniejszy.

Wszystkie wysyłane przez Nas paczki
są odpowiednio zabezpieczane.