Akcesoria do basenu 

Dbałość o czystość basenu oraz znajdującej się w niecce wody wymaga stałego monitorowania parametrów cieczy oraz drobnych czynności porządkowych. Najlepiej sprawdzają się tu różnego rodzaju akcesoria do basenu, ułatwiające szereg prac i zwiększające komfort ich przeprowadzania. Proponujemy między innymi testery do wody w postaci urządzeń elektronicznych, jak też specjalnych pasków testowych. Ponadto oferujemy przyrządy do wyławiania liści bądź innych przedmiotów z tafli wody, bez konieczności wchodzenia do basenu np. teleskopowe tyczki, siatki. Posiadamy także specjalne szczotki, pływaki do chemii, termometry, węże.

Wprowadzamy do asortymentu akcesoria basenowe bardzo praktyczne. Stale wzbogacamy naszą ofertę o nowe, ciekawe rozwiązania, które ułatwiają codzienne prace. Posiadamy rozwiązania uniwersalne, optymalne do każdego rodzaju niecki – bez względu na jej kształt, wielkość, czy głębokość. Dostępne produkty odznaczają się dobrą jakością wykonania, dzięki czemu służą przez długie lata i są niezawodne.

30
Ponad 30 lat
doświadczenia
250
Regularny serwis
250 obiektów
7
Znajdziesz nas
w 7 krajach
120
Ofertę przygotujemy
w 2 godziny
Nasze usługi
docierają do 7 krajów
w Europie

W Niemczech, Hiszpanii , Portugalii, Grecji, Włoszech, Rosji i Polsce obejmujemy fachowym serwisem około 250 obiektów basenowych, prywatnych oraz publicznych.

 

Dołącz do
naszego
newslettera

Chcesz dostawać aktualne informacje o promocjach oraz nowościach w sklepie?
Dołącz do Naszego Newslettera i przygotuj się na olbrzymią dawkę cenowych szaleństw.

 

Pomoc
sprzedawcy

Masz problem z wyborem przedmiotu
lub masz jakieś pytania? Poproś
o pomoc Naszego sprzedawcę.


Zadaj pytanie

Bezpieczne
dostawa

Dokładamy wszelkich starań aby proces
zamówienia był jak najbezpieczniejszy.

Wszystkie wysyłane przez Nas paczki
są odpowiednio zabezpieczane.