Wanny SPA 

Kąpiel w wannie z hydromasażem to zupełnie inny wymiar przyjemności. Wystarczy tylko takie jacuzzi zamontować w ogrodzie lub salonie kąpielowym i można korzystać z dobrodziejstw hydroterapii. Regularne kąpiele pomagają rozładować stres oraz pozytywnie wpływają na kondycję skóry,  mięśni i stawów, dobroczynnie działają na układ krążenia i ułatwiają zasypianie. Ponadto kąpiel w domowej wannie Spa jest bezpieczniejsza od wanien z hydromasażem w ośrodkach odnowy biologicznej, z których codziennie korzysta dziesiątki osób, a jak powszechnie wiadomo ciepłe i wilgotne środowisko jest siedliskiem groźnych grzybów i bakterii. Dodatkowo nigdy nie mamy 1000% pewności czy obsługa zadbała o odpowiednią higienę urządzenia. W przypadku własnej wanny Spa sam dbasz   o higienę i czystość, co dodatkowo jest bardzo prostym zadaniem, gdyż większość dostępnych na rynku jacuzzi jest wyposażona w systemy automatycznego oczyszczania dzięki czemu woda zawsze jest czysta.

Posiadanie własnego Spa w domu jest przede wszystkim ogromną oszczędnością czasu, który traci się na dojazdy do ośrodków Spa, a dodatkowym atutem, który przemawia na korzyść własnego jacuzzi jest większa prywatność – możesz odpoczywać w ciszy i spokoju w zaciszu swojego domu lub ogrodu, bez niepotrzebnego hałasu i wzroku obcych osób.

Oprócz hydromasażu wanna Spa daje nam możliwość korzystania z innych rodzajów terapii takich jak: aromaterapia, chromoterapia czy choćby muzykoterapia.

30
Ponad 30 lat
doświadczenia
250
Regularny serwis
250 obiektów
7
Znajdziesz nas
w 7 krajach
120
Ofertę przygotujemy
w 2 godziny
Nasze usługi
docierają do 7 krajów
w Europie

W Niemczech, Hiszpanii , Portugalii, Grecji, Włoszech, Rosji i Polsce obejmujemy fachowym serwisem około 250 obiektów basenowych, prywatnych oraz publicznych.

 

Dołącz do
naszego
newslettera

Chcesz dostawać aktualne informacje o promocjach oraz nowościach w sklepie?
Dołącz do Naszego Newslettera i przygotuj się na olbrzymią dawkę cenowych szaleństw.

 

Pomoc
sprzedawcy

Masz problem z wyborem przedmiotu
lub masz jakieś pytania? Poproś
o pomoc Naszego sprzedawcę.


Zadaj pytanie

Bezpieczne
dostawa

Dokładamy wszelkich starań aby proces
zamówienia był jak najbezpieczniejszy.

Wszystkie wysyłane przez Nas paczki
są odpowiednio zabezpieczane.