Ogrzewanie basenu 

Posiadając przydomowy basen właściciele pragną jak najdłużej go użytkować. Przy korzystaniu z nagrzewania wody promieniami słonecznymi okres użytkowania ogranicza się do miesięcy letnich, co oznaczałoby, że przez pozostałe 9 miesięcy akwen jest wyłączony z eksploatacji. Można jednak przedłużyć ten czas stosując ogrzewanie basenu. Pozwala na wysoki stopień wykorzystania zbiornika od wiosny do jesieni. To Państwo decydują, w którym momencie rozpocząć sztuczne nagrzewanie wody.

W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła oraz wymienniki ciepła dedykowane do pracy właśnie w celu ogrzewania basenów. Proponujemy urządzenia o zróżnicowanej mocy, co jest szczególnie ważne przy doborze odpowiedniego urządzenia pod kątem wielkości zbiornika, a także oczekiwań co do wysokości temperatury wody. Bez względu na rozwiązanie wszystkie modele w naszym asortymencie zapewniają wysoki komfort poprzez ogrzanie wody w basenie do zadanej temperatury.

Ponadto prezentowane przez nas urządzenia odznaczają się niewielkimi rozmiarami, a także łatwym systemem instalacji i prostą obsługą. Posiadają bezpośrednie podłączenie do wody basenowej oraz prosty układ hydrauliczny. Wadą tego rozwiązania może być zwiększony pobór energii elektrycznej w związku z pracą sprężarki.

30
Ponad 30 lat
doświadczenia
250
Regularny serwis
250 obiektów
7
Znajdziesz nas
w 7 krajach
120
Ofertę przygotujemy
w 2 godziny
Nasze usługi
docierają do 7 krajów
w Europie

W Niemczech, Hiszpanii , Portugalii, Grecji, Włoszech, Rosji i Polsce obejmujemy fachowym serwisem około 250 obiektów basenowych, prywatnych oraz publicznych.

 

Dołącz do
naszego
newslettera

Chcesz dostawać aktualne informacje o promocjach oraz nowościach w sklepie?
Dołącz do Naszego Newslettera i przygotuj się na olbrzymią dawkę cenowych szaleństw.

 

Pomoc
sprzedawcy

Masz problem z wyborem przedmiotu
lub masz jakieś pytania? Poproś
o pomoc Naszego sprzedawcę.


Zadaj pytanie

Bezpieczne
dostawa

Dokładamy wszelkich starań aby proces
zamówienia był jak najbezpieczniejszy.

Wszystkie wysyłane przez Nas paczki
są odpowiednio zabezpieczane.